Skip to content

Usługi stolarskie

Tło2

Prowadzimy profesjonalne usługi stolarskie w zakresie montażu i produkcji produktów z drewna:

Schody drewniane
Blaty kuchenne
Meble z drewna
Listwy przypodłogowe
Ścian z drewna

Wieloletnie doświadczenie połaczone z wysokiej klasy maszynami (Fedler, Festool, Dewalt) do obróbki drewna i najlepszej jakości chemia do montazu (Rakoll, Fischer, Wurth) i wykończenia powieszchni  szlifowanych (Osmo, Renner). Wykonujemy dowolne meble pod zamówienie, nie bojąc sie wyzwań. Na terenie Warszawy i okolic wykonujemy pomiar schodów i wycenę za darmo.

Zapraszamy do składania zapytań odnośnie wyceny schodów z montażem, blatów kuchennych albo np. dowolnie skonfigurowanego stołu, komody, łózka, itp. Na każde zapytanie postaramy sie jak najszybciej odpowiedzieć. Zachęcamy do przesłania w załączniku projektu lub rysunku z wymiarami. Dzięki temu łatwiej dokonamy wyceny.

Nasze realizacje

Złóż zamówienie

Imię *
E-mail *
Treść zapytania
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest DREWNOSQUAD.PL RAFAŁ NOWAK, ul. Zwoleńska 5B, 04-761 Warszawa. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: drewnosquad@op.pl lub tel.: + 48 794 397 001
Drewnosquad.pl